MASZ PYTANIA ?

ZADZWOу: +48 506 970 843

lub napisz: breakice@o2.pl

 

Szukasz zespołu na wesele??

Który daje maximum zadowolenia??

Break Ice na wesele i nie tylko...

Q&A czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania


1. W jakim składzie gracie?

Jesteśmy zespołem pięcioosobowym. Instrumentarium  jakie posiadamy w  trakcie imprezy to: gitara elektryczna, gitara basowa, instrumenty klawiszowe i perkusja. W przypadku grania pod domem pojawiamy się z akordeonem, instrumentami dętymi i perkusyjnymi.


2. Czy w zespole jest wokalistka?

Tak. Zespół od początku swojego istnienia ma w swoim gronie wokalistkę. Co do wokali to mamy 2 wokale prowadzące: damski i męski oraz 2 wokale towarzyszące (chórki).


3. Jaką muzykę gracie w trakcie imprezy?

Repertuar dobieramy w zależności od charakteru imprezy oraz bawiących się gości. Oferujemy różne gatunki muzyczne, aby zadowolić wszelkie gusta.


4. Jak długie robicie przerwy?

Przerwy są na tyle długie, by goście mogli spokojnie skonsumować posiłki (ok. 15/ 20 minut). Staramy się synchronizować je z kuchnią. Bloki muzyczne trwają 45- 60 minut.


5. Czy prowadzicie zabawy na weselach?

Jak najbardziej. Oprócz oprawy muzycznej zapewniamy równiez prowadzenie imprezy (wodzirejowanie). Chętnie przyjmiemy też Wasze propozycje.  Wszystkie zabawy uzgadniamy wcześniej z organizatorem.


6. Jak możemy zarezerwować termin?

Rezerwacji terminu dokonuje się przez zawarcie umowy pisemnej i wpłacenie zadatku. Można tego dokonać na spotkaniu osobistym lub przelewem na konto bankowe.


7. Czy możemy załatwić wszystkie formalności bez kontaktu osobistego?

Owszem, jest taka możliwość. Należy wysłać do nas, listem tradycyjnym 2 wypełnione egzemplarze umowy, przy czym wpłacić zadatek na nasze konto, podając w tytule wpłaty datę imprezy, imię i nazwisko. W momencie zaksięgowania zadatku na koncie umowa zostaje odesłana na wskazany adres.

 

 

    Break Ice - Zespół na wesele

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

+48 506 970 843

 

e-mail:

breakice@o2.pl

 

Spodobała Ci się strona??

Zostaw like'a

statystyka